Bakım ve güzelliğe adanmış bir felsefe

MAVALA, tüm dünyada, tam 60 yıldır, İsviçre Cenevre'de, inovasyon çalışmalarını yoğunlaştıran ve sürekli mükemmellik arayışındaki MAVALA bilim Laboratuvarları’nda geliştirilen özel, yüksek performanslı bakım ve güzellik ürünlerinin kalitesi ile kendini ortaya koymuştur.

Tırnak bakımı ve güzelliği

Bakım ve tırnak uzmanı olan MAVALA, tüm tırnak sorunlarına cevap veren, kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yenilikler geliştirmek ve her tür tırnak problemine çözüm sunma ilgisi nedeniyle MAVALA, bugün tırnak bakımı endüstrisindeki en kapsamlı markadır.

El bakımı ve güzelliği

MAVALA, tırnak bakımı ve güzelliğinin doğal bir uzantısı olarak, daha önce el bakımında hiç kullanılmamış aktif maddeleri kullandığı, uzman bir el serisi - MAVALA El Bakımı Programı - sunmaktadır.

Cilt bakımı ve güzelliği

Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeden sonra MAVALA 2001 yılında cilt bakım ve güzellik ürünleri yarattı.2016'da, İsviçre Doğası ve kozmetoloji bilimi arasındaki dengeli bir bileşimden doğan, Alplerin botanik hazinelerinin gücünü ileri dermatolojik aktif bileşenlerle titizlikle birleştirerek, yenilikçi duyusal dokuları ile bakıma ihtiyaç duyan, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını etkili bir şekilde hedefleyen SWISS SKIN SOLUTION doğmuştur.

EYE-LITE göz çevresi ve kirpik bakımı

Tırnak ürünleri için gösterdiğimiz heves, profesyonellik ve tecrübe ile MAVALA, 1967'den bu yana göz bakımı (EYE-LITE serisi) için ürünler sunmaktadır.

Ayak bakımı ve güzelliği

Sürekli inovasyon vizyonuyla MAVALA, ilgi alanını ayak bakımı ile genişletti. Ayak bakımı ve güzelliği serisi, mevcut ürünlerimiz ile mükemmel bir uyum içinde farklı tamamlayıcı ürünlerden oluşur.

Saç ve vücut bakımı

Vücut ve saçlar da MAVALA Laboratuvarlarının dikkatini çekti, saç ve vücut için güney Pasifik Adaları kokusu ile harmanlanmış yumuşak bir şampuan ve iki ince yağ geliştirdi. (Tanoa)